2018 liepos 22(8 5) 236 6289info@tf.vusa.ltVU SA TF – ir tu nebe vienas!

Studentų mokslinė draugija

  • Vilniaus universiteto Teisės fakulteto studentų mokslinė draugija (SMD) yra bendras VU Teisės fakulteto ir jame aktyviai veikiančių VU SA TF bei ELSA Vilnius projektas, vienijantis studentus, besidominčius teisės krypties moksliniais tyrimais ir VU TF mokslininkus, siekiančius perduoti mokslinio darbo patirtį ir įgūdžius.
  • SMD nariu gali tapti bet kuris VU TF studentas, nepriklausomai nuo studijų formos. Rudens semestro pradžioje skelbiamas naujų narių priėmimas, kurio metu paskelbiamas atnaujintas akademinių ir praktinių kuratorių sąrašas bei jų siūlomos darbų temos. Studentai taip pat turi galimybę siūlyti kuratoriams savo temas. Kandidatūrą konkrečiai kuratorių komandai galima pateikti susisiekus su dėstytojais el.paštu, tačiau kuratoriams paliekama diskrecija spręsti dėl atrankos kriterijų.
  • Pagrindinė SMD nario veikla yra mokslinio darbo rašymas pasirinkta teisės tema bei jo pristatymas SMD organizuojamoje konferencijoje. Darbų autoriai turi būti 2, taigi vieną straipsnį paruošia dviejų studentų komanda. Dėl darbo rašymo tvarkos susitariama individualiai su kuratoriais. Siekiant kelti studentų kompetenciją, lapkričio mėnesį SMD studentams yra organizuojami mokymai straipsnių rašymo metodologijos bei pranešimų skaitymo ir retorikos temomis.
  • SMD – puiki galimybė plėsti žinias pasirinktoje teisės srityje, bendradarbiaujant su jos profesionalais. Daugiau informacijos Tau suteiks VU SA SMD koordinatorė Dominyka Žukovska.
Susisiek!

Susisiek su mumis! Pasistengsime kuo greičiau atsakyti į Tavo užklausą.