2018 liepos 22(8 5) 236 6289info@tf.vusa.ltVU SA TF – ir tu nebe vienas!

Informacinė sritis

 • Augustė Ušinskytė
  Augustė UšinskytėInformacinės srities koordinatorė

  +370 633 35 787; info@tf.vusa.lt

  • Informacinė sritis pirmiausiai yra atsakinga už visą svarbią, naudingą ir įdomią informaciją, kuri pasiekia Teisės fakulteto studentus įvairiausiomis informacijos sklaidos priemonėmis.
  • Šios srities koordinatoriai ir nariai rūpinasi akademinės ir socialinės informacijos, naujienų, praktikos pasiūlymų, artėjančių renginių ir visos kitos aktualios informacijos rinkimu ir viešinimu.
  • Vidinė ir išorinė komunikacija šios srities pagrindas, tai tarsi tiltas tarp Universiteto ir Teisės fakulteto studentų, tarp mūsų fakulteto atstovybės ir kitų padalinių.
  • Informacinė sritis ieško būdų, kaip įdomiai ir kiekvienam prieinamai pateikti informaciją ir sudominti studentus. Todėl, jeigu esi entuziastingas, komunikabilus, išmanantis medijų aplikacijas, kupinas naujų idėjų ar žinantis, kaip geriausiai įmanoma sudominti kiekvieną žmogų – kviečiame prisijungti prie šios srities veiklos! Filmukų, plakatų kūrimas ar naujienlaiškio leidyba – tai tik maža dalis to, kas tavęs laukia.
  • Beje, nerandi tau rūpimos informacijos? O gal žinai kaip skleisti informaciją dar efektyviau? Prisidėk prie Informacinės srities bei visos VU SA TF veiklos gerinimo. Įvertink mūsų darbą: papasakok, ką darome gerai ar blogai tiesiog ateidamas į mūsų kambariuką arba el. paštu info@tf.vusa.lt ir padėk mums tobulėti!
  Susisiek!

  Susisiek su mumis! Pasistengsime kuo greičiau atsakyti į Tavo užklausą.