2018 liepos 22(8 5) 236 6289info@tf.vusa.ltVU SA TF – ir tu nebe vienas!

Žmogiškųjų išteklių sritis

  • Žmogiškųjų išteklių sritis viena iš unikaliausių sričių, skirta vidiniam VU SA TF gyvenimui. Šios srities tikslas yra pritraukti bei išlaikyti narius organizacijoje, taip pat užtikrinti visos atstovybės darbo kokybę bei gerą mikroklimatą.
  • Ši sritis atsakinga už naujų atstovybės narių pritraukimą, kuris turi vykti ne tik mokslo metų pradžioje, bet ir visus metus. Juk studentai prie VU SA TF gali prisijungi bet kada!
  • Žmogiškųjų išteklių srities kompetencijoje – ir atsakomybė už „senųjų“ narių bei veteranų aktyvų dalyvavimą Atstovybės veikloje.
  • Šios srities prioritetinės sritys yra ne tik narių pritraukimas, bet ir atstovybės narių kompetencijos kėlimas, mokymų bei įvairių kitų renginių organizavimas. Žmogiškieji ištekliai be viso to rūpinasi ir geros atmosferos atstovybėje palaikymu bei, žinoma, atstovybės narių poreikių ir lūkesčių aiškinimusi.
  • Žmogiškųjų išteklių srities koordinatorius kartu su savo komanda organizuoja išvažiuojamuosius rudens bei pavasario mokymus, skirtus pakelti narių kompetencijas, motyvaciją bei pagerinti visų atliekamų darbų kokybę, taip pat organizuoja VU SA TF gimtadienį ir gausybę kitų renginių. Jei nori prisijungti prie VU SA TF veiklos, visada gali drąsiai rašyti hr@tf.vusa.lt.
  Susisiek!

  Susisiek su mumis! Pasistengsime kuo greičiau atsakyti į Tavo užklausą.