2018 liepos 22(8 5) 236 6289info@tf.vusa.ltVU SA TF – ir tu nebe vienas!

Fuksų stovykla

SMAGIAUSIAS
VASAROS NUOTYKIS!

Kiekvienais metais rugpjūčio mėnesį VU SA TF organizuoja stovyklą, kurios tikslas – supažindinti būsimuosius pirmakursius su naujuoju gyvenimo etapu Universitete. Čia daugiau sužinosi apie studijų programą, susipažinsi su būsimais savo fakulteto studentais bei dėstytojais, susirasi bendraminčių ir draugų visam likusiam gyvenimui – tad nevalia pražiopsoti kvietimo įsilieti į VU bendruomenę dar net neprasidėjus studijoms!

 • Viena iš priežasčių, kodėl aš taip norėjau į fuksų stovyklą, buvo ta, jog šis žodžių junginys skambėjo kaip nuotykių kupina patirtis, kaip kažkokia paslaptis, kurią sužino tik ten nuvažiavusieji. Skamba kaip kažkokių išrinktųjų organizacija, bet būtent taip ten ir pasijaučiau. Lūkesčiai pasiteisino su kaupu! Čia ne tik sužinojau apie būsimus mokslo metus, bet ir susipažinau su begale naujų žmonių. Su kai kuriais, manau, draugystė sies visą gyvenimą.

  Gabrielė Misiukevičiūtė
  Gabrielė MisiukevičiūtėVU TF STUDENTĖ
 • Labai dvejojau, važiuoti ar ne, bet pasiryžau, pardaviau Karklės festivalio bilietą ir bam! aš jau stovykloj. Dabar į galvą lenda milijonai prisiminimų: netradiciniai žaidimai, suplėšyti džinsai, juokas iki paryčių, miegas traukinių stoty ant pievos... Bet geriausias jausmas buvo rugsėjo pirmąją einant koridoriumi ir sveikinantis su kas antru žmogumi, nes mes ne tik žinojome vieni kitų vardus, bet mus siejo ir daugybė „inside jokes“. Tau ir taip bus!

  Greta Aleksynaitė
  Greta AleksynaitėVU TF STUDENTĖ
 • Nors pats į fuksų stovyklą vykau prieš keletą metų, bet įspūdžiai bei nuotykiai su naujai atrastais geriausiais draugais mane paveikė taip stipriai, jog neturėjau laiko atsigauti visus metus! Fuksų stovykla – kaip Berlynas po Antrojo pasaulinio karo: su spygliuota tvora, kas nutinka stovykloje, tas lieka ilgai tik tavo prisiminimuose, o norint pamatyti, kas už tos sienos, būtina pasinaudot šia galimybe ir lėkt pasisemti geriausių atsiminimų savo gyvenime!  

  Karolis Grižas
  Karolis GrižasVU TF STUDENTAS
 • Žaidimai, per kuriuos plyšta drabužiai, žandai, kurie būna raudoni nuo bučinių, energijos trūkumas po orientacinių ir socialiniai vakarai, primenantys festivalius, yra tik menka dalis to, kas patiriama fuksų stovykloje. Pamenu, kai ėjome į namelius ir rinkomės vietas miegui, pamačiau panelę, kurios daiktais buvo nusėta visa lova. Paklausus, ar prie jos dar yra vietos, ji išsišiepė ir linktelėjo. Nuo tos akimirkos aš ir Gabrielė esame neišskiriamos draugės.

  Beatričė Drigotaitė
  Beatričė DrigotaitėVU TF STUDENTĖ

Didžiausias vasaros nuotykis!

Neradai dominančios informacijos?

Parašyk mums! Su malonumu Tau padėsime.

Susisiek!

Susisiek su mumis! Pasistengsime kuo greičiau atsakyti į Tavo užklausą.