2018 liepos 22(8 5) 236 6289info@tf.vusa.ltVU SA TF – ir tu nebe vienas!
Mokymų dalyviai
Mokymų dalyviai

NAUJIENOS

Išvažiuojamieji rudens mokymai

Lapkričio 4-5 dienomis vyko VU SA TF išvažiuojamieji rudens mokymai. Mokymai buvo orientuoti į Studentų atstovybės veiklos pažinimą, jos struktūros suvokimą, taip pat VU SA TF narį, jo asmeninį tobulėjimą. Rudens mokymai visuomet ypatingi tuo, jog tai pirmoji išvyka su Studentų atstovybe mūsų fakulteto pirmakursiams.

Pirmajai mokymų dienai dirigavo Vilniaus universiteto Karjeros projektų koordinatorius bei VU SA TF veteranas Benas Aldakauskas. Lektorius praktinių užduočių metu, skirtų komandos formavimui, atskleidė kokie žmonių tipai gali vyrauti komandoje, kaip su kiekvienu iš tipų reiktų komunikuoti. Taip pat pirmąją dieną VU SA TF pirmininkė Viktorija Medžiaušaitė pristatė VU SA TF įvaizdį ir kaip jis kito nuo 2003 m. iki dabar. Ne vienam buvo įdomu pamatyti kaip VU SA TF KoDi, TeDi, krikštynas, pirmakursių stovyklas organizavo 2003 m. ir kaip dabar. Galų gale dieną vainikavo jau tradicija tapęs vakaras su VU SA TF veteranų istorijomis bei pirmakursių įšventinimas į VU SA TF narius.

Antrąją dieną pradėjome nuo VU SA akademinio proceso reikalų koordinatoriaus Arnoldo Solovjovo paskaitos apie VU SA struktūrą. Vėliau sekė VU SA prezidento Egidijaus Kinderio pristatymas apie VU SA pozicijas ir jų reikšmę. Galiausiai VU SA TF buvusi pirmininkė Agnė Oseckytė bei buvusi Žmogiškųjų išteklių koordinatorė Greta Aleksynaitė pravedė simuliaciją, kurios esmė komunikacija tarp studentų ir administracijos

Taigi mokymuose kėlėme savo kompetencijas komandos formavimo aspektu, tobulinome savo bendravimo įgūdžius netikėtose, nemaloniose situacijose bei pagilinome žinias apie VU SA struktūrą ir jos veiklą.

VU SA TF – ir tu nebe vienas!

Taip pat skaitykite:

Susisiek!

Susisiek su mumis! Pasistengsime kuo greičiau atsakyti į Tavo užklausą.