2018 birželio 23(8 5) 236 6289info@tf.vusa.ltVU SA TF – ir tu nebe vienas!
Mokymų dalyviai su dėstytojais
Mokymų dalyviai su dėstytojais

NAUJIENOS

Išvažiuojamieji pavasario mokymai

Šių metų kovo 3 – 5 dienomis Aukštadvaryje vyko Vilniaus universiteto Studentų atstovybės Teisės fakultete (VU SA TF) pavasario išvažiuojamieji mokymai. Pirmąjį mokymų vakarą dalyvius aplankė Teisės fakulteto prodekanai doc. dr. Haroldas Šinkūnas ir prof. habil. dr. Gintaras Švedas, taip pat VU TF Alumni draugijos narė doc. dr. Vigita Vėbraitė ir VU TF 2016 m. geriausia dėstytoja lekt. dr. Justyna Levon. Dėstytojai kartu su mokymų dalyviais diskutavo apie mokslą, studijas ir bendruomenę. Kartu kėlė probleminius klausimus ir ieškojo jų sprendimo būdų.

Antroji dieną prasidėjo nuo simuliacijos, kurios metu mokymų dalyviai bandė išspręsti problemas įsijausdami į atstovų vaidmenį. Simuliacijoje dalyvavo studentų atstovė Teisės fakulteto studijų programų komitetuose (SPK) Kamilė Kukaitytė, VU SA atstovų koordinatorius ir VU Senato narys Ignas Gaižiūnas, VU SA Parlamento pirmininkė ir VU Senato narė Eglė Budrytė bei VU SA prezidentas Egidijus Kinderis. Kartu su jais dalyviai aiškinosi kaip skiriasi atstovavimas skirtinguose lygmenyse: padalinio, VU SA, VU ir nacionaliniame, kaip situacijos sprendžiamos kiekviename iš jų.

Kadangi žinoti savo padalinio stipriąsias ir silpnąsias vietas yra tikrai svarbu, daugiau nei trys antrosios mokymų dienos valandos buvo skirtos SSGG (stiprybių, silpnybių, grėsmių ir galimybių) analizei. Veiklą vedė buvęs VU SA prezidentas Andrius Uždanavičius. Tokia veikla svarbi Studentų atstovybės Teisės fakultete tobulėjimui ir judėjimui į priekį.
Antrosios mokymų dienos vakare mokymų dalyviai, kartu su buvusia VU SA FF pirmininke Ingrida Burbaite ir buvusia VU SA FF žmogiškųjų išteklių koordinatore Kristina Antaničiene, mokėsi bendrauti ir bendradarbiauti vieni su kitais. Pirmiausia dalyviai išklausė trumpą teorinį įvadą apie bendradarbiavimą ir tinkamos tarpusavio komunikacijos svarbą. Vėliau, įsijautę į tam tikras roles, bandė žinias pritaikyti praktikoje.

Antrąją dieną užbaigė VU SA Alumni diskusija. VU SA TF nariai ir Petras Purlys, Artūras Šaltis, Jelena Jonis, Karolina Šilingienė diskutavo apie tai, ką alumnams suteikė jų veikla studentų atstovybėje, kokios buvo laimingiausios ir sunkiausios akimirkos ir, galiausiai, ką jiems reiškia VU SA.

Paskutinę mokymų dieną VU SA atstovas ryšiams su visuomene Paulius Mockevičius pristatė organizacijos komunikacijos gaires bei diskutavo su mokymų dalyviais apie atstovybės nario įvaizdį bei reputacijos reikšmę siekiant užsibrėžtų tikslų. Diskusijos metu aptarta, kaip VU SA TF mato patys atstovybininkai, kiti studentai bei administracija ir dėstytojai. „Kiekvienas iš jūsų esate reikšminga didžiausios ir seniausios Lietuvoje švietimo organizacijos dalis. Didžiuokitės tuo, naudokitės VU SA suteikiamomis galimybėmis, bet drauge nepamirškite su tuo tenkančios atsakomybės“ – sakė P. Mockevičius.

VU SA TF – ir tu nebe vienas!

 

Taip pat skaitykite:

Susisiek!

Susisiek su mumis! Pasistengsime kuo greičiau atsakyti į Tavo užklausą.