2018 liepos 22(8 5) 236 6289info@tf.vusa.ltVU SA TF – ir tu nebe vienas!

NAUJIENOS

Išvažiuojamieji pavasario mokymai

Kovo 17-18 dienomis vyko VU SA TF išvažiuojamieji pavasario mokymai Aukštadvaryje. Mokymų metu VU SA TF nariai ne tik pagilino savo žinias apie atstovybę ir jos veiklą, bet ir pasisėmė motyvacijos iš VU SA Alumnų, taip pat pramankštino galvas dalyvaudami protmūšyje su VU SA TF veteranais.
Pirmoji diena prasidėjo VU SA akademinio proceso reikalų koordinatoriaus Arnoldo Solovjovo ir VU SA TF atstovų koordinatorės Dominykos Žukovskos pristatymu apie VU SA atstovavimą fakulteto ir pačio Universiteto lygmeniu. Atlikus pirmąją veiklą, sekė kita, kurios metu pasukti galvas teko kiekvienam mokymų dalyviui. Taigi, didižiąją pirmosios dienos laiko dalį užėmė simuliacija, kurios tikslas buvo supažindinti mokymų dalyvius iš arčiau su pačia Studentų atstovybės idėja pasikeičiant vaidmenimis. Simuliacijos metu VU SA TF nariai galėjo tapti koordinatoriais, pirmininkais, jiems buvo priskirtos ir tam tikros būdo savybės. Nors buvo tikrai nelengva, atsiliepimai apie šią veiklą buvo vieni geriausiu: „Užsiėmimas patiko, nes kiekvienas dalyvis gavęs užduotis nepasimetė ir ėmėsi darbo. Suprato nuo ko pradėti ir kaip atlikti darbus, išsirinko svarbiausius ir juos atliko pagal svarbą.“ – sakė VU SA TF socialinės srities koordinatorius Deivydas Nikartas. Simuliacija paskatino VU SA TF narius, ypač pirmakursius, dar labiau domėtis Studentų atstovybės veikla, prisidėti prie organizacijos bei gautas žinias pritaikyti realiame gyvenime. Kitą dieną lektorė Karolina Ustilo savo pristatymu apie komunikaciją, saviugdą ir gebėjimą dirbti komandoje tarsi apibendrino mokymų esmę.
„Tai buvo mano antrieji mokymai bei pirmieji kaip koordinatorės. Mokymų tematika puikiai atitiko atstovybės aktualijas, bei praturtino tiek narių, tiek koordinatorių žinių bagažą, kompetencijas. Tikrai tikiu, kad ateityje įgytas žinias panaudosiu ir dalinsiuosi jomis su kitais nariais“ – džiaugėsi SMD koordinatorė Vanesa Razinskytė.

Taip pat skaitykite:

Susisiek!

Susisiek su mumis! Pasistengsime kuo greičiau atsakyti į Tavo užklausą.