2017 rugpjūčio 18(8 5) 236 6289info@tf.vusa.ltVU SA TF – ir tu nebe vienas!
SMD mokymai
SMD mokymai

NAUJIENOS

Viena savaitė – treji mokymai

Paskutinę lapkričio savaitę vyko treji mokymai Vilniaus universiteto Teisės fakulteto studentams.

Lapkričio 19 dieną vyko VU TF Studentų mokslinės draugijos įvadinis seminaras, kuris buvo skirtas visiems VU TF SMD nariams – studentams šiemet rašantiems mokslinius darbus bei jų kuratoriams. Seminaro metu buvo dar kartą pristatyti tikslai, kuriuos šiemet išsikėlė draugija, taip pat kiekvienas narys turėjo galimybę pasisakyti apie savo lūkesčius. Įvadinio seminaro metu sulaukėme puikių lektorių, kurie pasidalino savo žiniomis straipsnių rašymo, retorikos bei verslo srityse. Prof. dr. (HP) J. Machovenko pristatė reikalavimus straipsniams, supažindino su dažniausiai daromomis klaidomis bei pateikė patarimų, kaip geriausiai rašyti mokslinius darbus. Dr. A. Valotka paskaitos metu pasakojo apie tai kaip įtaigiai pristatyti savo idėjas bei ko vengti viešajame kalbėjime, tuo tarpu dr. E. Vaiginienės paskaitos metu nariai turėjo puikią progą pabandyti sukurti teisinę inovaciją bei padiskutuoti apie jos realizavimo galimybes. Įvadinio seminaro metu buvo pristatyta ne tik teorija. Nariai turėjo galimybę geriau susipažinti tarpusavyje per įvairias komandines veiklas.

Lapkričio 21 dieną vyko jau tradiciniu tapęs duomenų bazių pristatymas magistro darbus rašantiems studentams. Pristatymas buvo surengtas bendradarbiaujant su VU biblioteka – duomenų bazes studentams pristatė Teisės skaityklos bibliotekininkė Lina Balčiūnaitė. Renginio metu studentams buvo ne tik teoriškai papasakota, kur jie gali rasti informaciją magistro darbams, bet ir praktiškai parodyta, kaip naudotis tam tikrais paieškos šaltiniais. Nors dalyvavusių studentų skaičius nebuvo itin didelis, tačiau studentai aktyviai klausinėjo jiems neaiškių dalykų, pasižymėjo aktualiausią išgirstą medžiagą.

Lapkričio 26 d. įvyko VU SA TF jau antrąjį kartą organizuojamas magistrinių darbų rašymo seminaras, skirtas vyresnių kursų studentams. Seminarą vedė VU TF profesorė Daiva Petrylaitė. Daugiau nei penkiasdešimt studentų praleido šeštadienio rytą auditorijoje. Seminaro metu profesorė paminėjo, matyt, viską, ką turėtų žinoti penkto kurso studentas, rašantis magistro darbą. Netrūko nei praktinių patarimų, nei tikslių metodinių nurodymų, studentams buvo nurodytos pagrindinės duomenų bazės, leista susipažinti su magistro darbais, įvertintais aukščiausiais balais. Seminaro, trukusio beveik tris valandas, pabaigoje studentai uždavė daugybę klausimų, į kuriuos profesorė mielai atsakė.

Džiugu, kad tokie VU SA TF organizuojami renginiai pritraukia tikrai nemažai vyresnių kursų studentų. Tikimės, kad bent viename iš šių renginių sudalyvavę studentai išgirdo daug naudingos ir pritaikomos praktiškai informacijos.

smd mokymai2

 

Taip pat skaitykite:

Susisiek!

Susisiek su mumis! Pasistengsime kuo greičiau atsakyti į Tavo užklausą.